Agreable T2 Au Coeur De Cannes

  • 45 m²

Agreable T2 Au Coeur De Cannes appartement ligt in de Pointe Croisette wijk van Cannes en biedt snelle toegang tot de Boulevard de la Croisette, die op 5 minuten wandelen ervandaan ligt. Gasten kunnen gebruikmaken van draadloos internet voor zowel zaken als vrije tijd.

In het appartement hebben gasten de beschikking over een bank.

Gasten van deze accommodatie hebben toegang tot een complete keuken.

Dit appartement ligt binnen 600 meter afstand van het Casino de la Pointe Croisette en is tevens op alleen 1 km van de Marché Gambetta. Agreable T2 Au Coeur De Cannes appartementen hebben ook een eersteklas locatie, in de buurt van de Casino Supermarché. Dit appartement is op loopafstand van 25 minuten van de Notre Dame d'Esperance Kerk genesteld. De dichtstbijzijnde bushalte, Zamenhof, ligt op 150 meter hier vandaan.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Agreable T2 Au Coeur De Cannes
Residences Fleuries - Behind Cannes Croisette Bvd
Mobiele prijsaanbieding

Residences Fleuries - Behind Cannes Croisette Bvd

9.0
Schitterend 65 beoordelingen
43 m van de accommodatie
USD 187 USD 168
per nacht
2 Pieces Rez De Chaussee Belle Terrasse Proche Mer
Mobiele prijsaanbieding

2 Pieces Rez De Chaussee Belle Terrasse Proche Mer

10
Voortreffelijk 1 beoordeling
47 m van de accommodatie
A Cote Du Celebre Carlton
Mobiele prijsaanbieding

A Cote Du Celebre Carlton

63 m van de accommodatie

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Eten

    • Buiten eethoek

    In de keuken

    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Airconditioning

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 22:00
    Uitchecken: tot 10:00
    Licentienummer06029032780SB
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Agreable T2 Au Coeur De Cannes appartement te vinden?
      Agreable T2 Au Coeur De Cannes appartement is in de Pointe Croisette wijk gesitueerd, op 7 minuten wandelafstand van het Casino de la Pointe Croisette.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Agreable T2 Au Coeur De Cannes appartement?
      Zorg ervoor dat je tijdens je verblijf in Cannes een bezoek brengt aan het Casino de la Pointe Croisette (600 m) en de Notre Dame d'Esperance Kerk op afstand van 2 km van Agreable T2 Au Coeur De Cannes appartement.
    • Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Le Bangkok en Adriana Café restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Heeft het appartement internetverbinding?
      Ja, het appartement biedt draadloos internet.
    • Zijn huisdieren toegestaan bij Agreable T2 Au Coeur De Cannes appartement?
      Agreable T2 Au Coeur De Cannes appartement is niet huisdiervriendelijk.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Agreable T2 Au Coeur De Cannes

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten